Aylık SEO Danışmanlığı

Çalışma Öncesi Çalışma Öncesi: Yapılacak tüm çalışmalarda izlediğimiz strateji, çalışma kalitemizi yükseltmektedir. Çalışmaya başlamadan önce çalışılacak site SEO altyapısına uygunluk testimizden geçmektedir. Eksik veya hatalı kısımlar özel yazılımlarımız ile kontrol edilip, geri dönüşü yapılır. Site eksiklikleri giderildikten sonra planlama aşamasına geçilir. Bu aşamada profesyonel ellerdesiniz. Uzman ekibimiz sitenize en uygun çalışmayı sizlere sunacaktır.

Çalışma Zamanı Çalışma Zamanı: SEO rastgele yapılacak bir çalışma değildir. Analizin iyi yapılması gerekir. Daha sonra planlı çalışma ile başarıya ulaşmak zor olmayacaktır. Uzman ekibimiz tarafından yapılan çalışmalardan her an haberdar olacaksınız. Çalışma sonrasında sade ve anlaşılır raporlama ile gelinen noktayı görebilirsiniz. Görsel ve yazılı raporlama sistemi ile gözünüz hiç bir zaman arkada kalmayacaktır.

Raporlama Raporlama: Size iletilen raporla çalışma öncesi ve sonrasındaki farkı göreceksiniz. Raporu size sade ve grafiksel olarak sunuyoruz. Böylece çalışmanın sizin için yeterli olup olmadığına rahatça karar verebileceksiniz. Unutmayınki; SEO devamlılık ister. Aylık yapılan SEO çalışması, başarınızı yüksek oranda etkileyecektir. İnternete olan talebin günden güne arttığını göz önünde bulundurup, webdeki yerinizi bir an önce ayırın!

Aşağıdaki fiyatlar birer örnektir. Her keyword için aynı fiyat geçerli değildir.

Yukarıdaki fiyatlar birer örnektir. Her keyword için aynı fiyat geçerli değildir.

Garantili & Düzenli Aylık SEO Hizmeti

Hakettiğiniz kaliteli ve düzenli SEO çalışması için bizimle irtibat kurun!